اتاق 24 مجموعه ای از اخبار سیاسی، اقتصادی و اتاق بازرگانی ایران

کد: 10648
بروزرسانی: چهارشنبه, ۱۲ آذر ۱۳۹۹ ۱۸:۰۰

فراخوان اتاق ایران برای ارسال پیشنهادهای اصلاحی لایحه بودجه سال 1400 کل کشور

اتاق ایران با انتشار اطلاعیه‌ای از صاحب‌نظران بخش خصوصی دعوت کرد نقطه نظرات و پیشنهادهای مشخص خود برای اصلاح لایحه بودجه سال 1400 کل کشور را به مرکز پژوهش‌های اتاق ایران ارسال کنند.


اتاق ایران با انتشار اطلاعیه‌ای از صاحب‌نظران بخش خصوصی دعوت کرد نقطه نظرات و پیشنهادهای مشخص خود برای اصلاح لایحه بودجه سال 1400 کل کشور را به مرکز پژوهش‌های اتاق ایران ارسال کنند.


اتاق ایران با انتشار اطلاعیه‌ای از روسای اتاق‌های کشور، کمیسیون‌ها، تشکل‌ها، اتاق‌های مشترک بازرگانی و دیگر فعالان بخش خصوصی زیرمجموعه اتاق ایران دعوت کرد نظرات اصلاحی و پیشنهاد‌های مشخص خود در مورد لایحه بودجه سال 1400 کل کشور را به مرکز پژوهش‌های اتاق ایران ارسال کنند.

این فراخوان با توجه به اهمیت بودجه و جوانب مختلف اثرگذاری تصمیمات بودجه‌ای بر متغیرهای اقتصاد کلان، محیط کسب‌وکار و فعالیت‌های بخش خصوصی در کسب‌وکارهای مختلف و همچنین تأکید اتاق ایران بر استفاده از همه ظرفیت‌های بخش خصوصی برای تلاش در جهت بهبود تصمیمات بودجه‌ای منتشر شده است.

 متن کامل اطلاعیه اتاق ایران به این شرح است:

اعضای محترم هیأت نمایندگان اتاق ایران

روسای محترم اتاق‌های سراسر کشور

روسای محترم کمیسیون‌های اتاق ایران

روسای محترم تشکل‌های تابعه اتاق ایران

روسای محترم اتاق‌های مشترک

چنانکه مستحضرید لایحه بودجه سال 1400 کل کشور امروز تقدیم مجلس شورای اسلامی شد. با توجه به اهمیت موضوع بودجه و جوانب مختلف اثرگذاری تصمیمات بودجه‌ای بر متغیرهای اقتصاد کلان، محیط کسب‌وکار و فعالیت‌های بخش خصوصی در کسب‌وکارهای مختلف، ریاست اتاق ایران تأکید دارند که از همه ظرفیت‌های اتاق (اتاق‌های شهرستان‌ها، کمیسیون‌ها، تشکل‌ها، اتاق‌های مشترک و آحاد فعالان بخش خصوصی) برای بررسی این لایحه و تلاش در جهت بهبود تصمیمات بودجه‌ای استفاده شود.

ازاین‌رو، خواهشمند است پیرو انتشار این اطلاعیه تا پایان وقت اداری روز دوشنبه مورخ 17 /9 /1399 نقطه نظرات و پیشنهادهای مشخص خود را با هدف اصلاح و تکمیل تبصره‌های پیشنهادی از طریق پست الکترونیک به نشانی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید برای مرکز پژوهش‌های اتاق ایران ارسال فرمایید.

 

ضمناً ماده‌واحده و تبصره‌ها و جداول کلان منابع و مصارف بودجه از طریق این لینک قابل مشاهده است.
+ 0
مخالفم - 0

منبع: http://otaghiranonline.ir/news/35596
بازدید: 20
تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

ارسال نظرکد امنیتی کد جدید

© تمامی حقوق این سایت برای وب سایت اتاق 24 محفوظ است.

طراحی سایت خبرگزاری