اتاق 24 مجموعه ای از اخبار سیاسی، اقتصادی و اتاق بازرگانی ایران

کد: 8510
بروزرسانی: سه شنبه, ۱۸ تیر ۱۳۹۸ ۱۷:۰۰

هیات رئیسه اتاق گرفتاری محافظه کاری است

حجت اله ذبیحی رئیس سندیکای تولیدکنندگان و صادرکنندگان داروهای دامپزشکی ایران در گفتگو با «اتاق نیوز»

 ذبیحی رئیس سندیکای تولیدکنندگان و صادرکنندگان داروهای دامپزشکی گفت: مهم‌ترین مورادی که باید در اولویت نظام بانکی باشد عبارت است از حل مشکل و معضل تولیدکنندگان در خصوص جرایم سنگینی که بانک‌ها به دلیل تاخیر در بازپرداخت تسهیلات به تولیدکنندگان تحمیل می کنن

 

حجت اله ذبیحی رئیس سندیکای تولیدکنندگان و صادرکنندگان داروهای دامپزشکی ایران در گفتگو با «اتاق نیوز» با اشاره به اینکه اتاق گرفتار محافظه کاری است، گفت: مهم‌ترین مورادی که باید در اولویت نظام بانکی باشد عبارت است از حل مشکل و معضل تولیدکنندگان در خصوص جرایم سنگینی که بانک‌ها به دلیل تاخیر در بازپرداخت تسهیلات به تولیدکنندگان تحمیل می کنند، رفع مشکل بنگاه‌ها در موضوع بیمه و فشارهایی که از این بابت به بنگاه‌ها تحمیل می‌شود، هماهنگی اتاق با ارگان‌ها و وزارت خانه‌های مختلف برای توزیع بهینه منابع بانکی، واگذاری مزایده‌های دولتی به بخش خصوصی، روان‌سازی فضای کسب و کار و مهم‌تر از همه کنار ارجحیت مصالح بلندمدت بخش خصوصی بر مصالح آنی آن.
رئیس سندیکای تولیدکنندگان و صادرکنندگان داروهای دامپزشکی ایران با ذکر اینکه اهداف رویکرد یک گروه و یا مجموعه را تعریف می‌کند، اظهار کرد: در اتاق بازرگانی برنامه‌ای برای ارتباط با کشورهای آسیای شرقی، آفریقایی و ... تعریف نشده است و اگر هم شده در عمل و به طور واقعی کاری برای آن صورت نمی‌گیرد.
وی با بیان اینکه هیات رئیسه‌ای که جوان نیست، انرژی و انگیزه کافی برای پرداخت به مسائل اقتصادی کشور را ندارد، ادامه داد: اما در حال حاضر هیات رئیسه اتاق محافظه کار است و برنامه‌ای برای بهبود شرایط اقتصادی ندارد. اکثر اعضا میانسال هستند و طبیعی است که زمانی تصمیم گیری و اظهار نظر با جوان‌تر‌ها نباشد، چیزی تغییر نخواهد کرد. هیات های بازرگانی فرمالیته است و اتاق فشل و سست شده است.



+ 0
مخالفم - 0

منبع: http://www.otaghnews.com/news/429431/هیات-رئیسه-اتاق-گرفتاری-محافظه-کاری-است
بازدید: 156
تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

ارسال نظر



کد امنیتی کد جدید

© تمامی حقوق این سایت برای وب سایت اتاق 24 محفوظ است.

طراحی سایت خبرگزاری