اتاق 24 مجموعه ای از اخبار سیاسی، اقتصادی و اتاق بازرگانی ایران

کد: 12140
بروزرسانی: شنبه, ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ ۲۲:۱۰

بازگشت مک دونالد به اوکراین

بازگشت مک دونالد به اوکراین
 

مک دونالد روز پنجشنبه اعلام کرد که در حال برنامه ریزی برای بازگشایی تدریجی برخی از رستوران های خود در اوکراین است، جایی که این شرکت خاطرنشان کرد که سایر مشاغل با خیال راحت در حال فعالیت هستند.

این شرکت فست فود در پیامی که به وب‌سایت خود ارسال کرد، اعلام کرد که طی چند ماه آینده برای بازگرداندن محصول به رستوران‌ها، بازگرداندن کارکنان و آماده‌سازی فیزیکی مکان‌های خود در کیف و غرب اوکراین برای شروع دوباره خدمات رسانی به مشتریان تلاش خواهد کرد.

مک‌دونالد در ماه فوریه اعلام کرده بود که پس از حمله روسیه به اوکراین، فعالیت‌های خود در اوکراین را متوقف می‌کند. قبل از آن، مک دونالد 109 رستوران در اوکراین داشت. این شرکت از اظهار نظر در مورد تعداد رستوران هایی که به عنوان بخشی از برنامه خود برای از سرگیری فعالیت در این کشور باز خواهند شد، خودداری کرد.

مک‌دونالد اعلام کرد علاوه بر ایجاد یک صندوق امداد کارمندان از چند ماه پیش، همچنان به پرداخت حقوق بیش از 10000 کارمند اوکراینی ادامه می‌دهد. در همین حال، مک‌دونالد در روسیه، کسب‌وکار خود را پس از توقف فعالیت‌های قبلی در این کشور، در ماه می به یک دارنده مجوز موجود فروخت.+ 0
مخالفم - 0

 

بازدید: 75
تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

ارسال نظرکد امنیتی کد جدید

© تمامی حقوق این سایت برای وب سایت اتاق 24 محفوظ است.

طراحی سایت خبرگزاری