هدر بالا
امروز: یکشنبه, ۰۲ ارديبهشت ۱۴۰۳ | ۱۲ شوّال ۱۴۴۵ قمری | ۲۱ آوریل ۲۰۲۴ میلادی
  1. مقالات اقتصادی و صنعتی
شنبه, ۲۷ فروردين ۱۴۰۱ ۱۳:۴۹
زمان مطالعه: 3 دقیقه

اصفهان ستیزی؛ تعامل فعالان اقتصادی استان اصفهان چه کسانی را عصبانی کرده است؟

به گزارش اتاق 24 استان اصفهان گذشته از سابقه تاریخی و فرهنگی در بیشتر ادوار تاریخی یکی از بسترهای مهم اقتصادی بوده است.

هم اکنون نیز این استان یکی از مهمترین قطب های اقتصادی کشور و بستر مستعدی برای رشد اقتصادی و رونق کسب و کارهای مختلف می باشد. اما ظاهراً این موضوع خوشامد عده ای از افراد با منافع خاص نمی باشد و لذا  تلاش می کنند با اصفهان ستیزی و رواج شایعه ها و اخبار جعلی موجبات اختلاف در میان اقشار مختلف مردم اصفهان از یک سو و استان های دیگر کشور را با استان اصفهان از سوی فراهم کنند.

اصفهان ستیزی؛ تعامل فعالان اقتصادی استان اصفهان چه کسانی را عصبانی کرده است؟

در موج جدید اصفهان ستیزی، در چند روز گذشته هیأت نمایندگان اتاق بازرگانی اصفهان و به ویژه رئیس پرتلاش آن مسعود گلشیرازی به بهانه برگزاری ضیافت افطاری به منظور تعامل فعالان اقتصادی استان اصفهان با یکدیگر، هدف موج شایعه سازی و تهمت ها قرار گرفته اند.

اتاق بازرگانی اصفهان که در سه سال گذشته نشان داده است که یکی از فعال ترین اتاق های بازرگانی کشور می باشد و بر اساس آمار و گزارش ها عملکرد کارآمد و پویایی در حوزه های مختلف سیاسی، اقتصادی و بویژه اجتماعی انجام داده است در اقدامی از فعالان اقتصادی استان اصفهان برای ضیافت افطاری دعوت نمود.

اصفهان ستیزی؛ تعامل فعالان اقتصادی استان اصفهان چه کسانی را عصبانی کرده است؟

با توجه به وسعت استان اصفهان و شهرستان های متعدد آن و شمار زیاد فعالان اقتصادی، یکی از مهمترین اهداف اتاق بازرگانی اصفهان از این اقدام، تعامل نزدیک و رودرروی کنشگران اقتصادی استان با یکدیگر بوده است.

بنا بر گزارش ها این اقدام اتاق بازرگانی اصفهان که از یک سو با استقبال گسترده فعالان اقتصادی مواجه گردیده است، در سوی دیگر موجی از شایعه ها و بهانه های جدید برای اصفهان ستیزی را پیرامون این گردهمایی دامن زده است.

اتاق بازرگانی اصفهان نهادی خصوصی است و اعضای آن فعالان اقتصادی استان اصفهان می باشد و برگزاری ضیافت افطار توسط اتاق اقدامی حرفه ای در جهات تعامل کنشگران اقتصادی استان با یکدیگر بوده است که نتایج این تعامل و همکاری در راستای رشد اقتصادی استان اصفهان و کشور می باشد.

اصفهان ستیزی؛ تعامل فعالان اقتصادی استان اصفهان چه کسانی را عصبانی کرده است؟

گردهمایی اتاق بازرگانی اصفهان این فرصت را فراهم آورد تا فعالان اقتصادی در فضای صمیمانه و در عین حال تخصصی از پتانسیل های اقتصادی شهرستان های یکدیگر مطلع گردند و راه های همکاری های اقتصادی شهرستان های مختلف با یکدیگر مورد توجه قرار گیرد.

همچنین در این ضیافت مشکلات بخش های مختلف اقتصادی و راه ها و بسترهای حل آن ها مورد بحث قرار گرفت.

این حرکت اتاق بازرگانی اصفهان دیدگاه کلان و آینده محور مسعود گلشیرازی رئیس و اعضای هیات نمایندگان اتاق بازرگانی اصفهان به رشد اقتصادی اصفهان و کشور را نشان می دهد اما سوال این است که تعامل فعالان اقتصادی اصفهان چه کسانی را عصبانی می کند؟

آیا اصفهان ستیزی این بار لباس تظاهر به عدالت محوری و حق مداری بر تن کرده است.

 

کد خبر 11651

 

مطالب مرتبط

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید